Hendek İnşaat Tadilat

 

Adalet ve Kalkınma Partisi’n de (AK PARTİ),  Haziran 2015’te yapılması beklenen genel seçimler için Sakarya’dan milletvekili aday adayı olan  Mahmut Tandoğan , Ak Parti Hendek İlçe yönetiminin haftalık toplantısına katılarak kendini tanıttı.

Hendek ilçe Yönetiminin haftalık düzenlediği toplantıya katılan  Mahmut Tandoğan toplantıda kendini tanıttı ve projelerini anlattı . Yönetim üyelerinin sorduğu sorulara cevap verdi.

Mahmut Tandoğan "Yeni yönetiminiz hayırlı olsun . Uzun yıllar Ankara da yaşıyorum , hafta sonları Sakarya ya geliyorum . Bürokrasinin nasıl işlediğini Ankara da yaşadığım için çok iyi biliyorum . Bir vekil seçildiği zaman , nerelerden hizmet alabileceğini öğrenene kadar  3 -4 yıl geçiyor , ben Ankara’ da da ikamet ettiğim için Sakarya’daki sorunları en hızlı şekilde etkili mercilere iletebilecek donanıma sahibim . " dedi.

Milletvekili aday adayı toplantıdan ayrıldıktan sonra , Başkan Ali Kemal Sofu haftalık toplantı da hafta içindeki aktivitelerini anlattı. Görüş ve temennileri dinledi. Toplantının artından , yaklaşan seçimlerden dolayı başkan yardımcıları ile yürütme toplantısı düzenledi. Yürütme toplantısında seçimle ilgili , yapılanlar gözden geçirildi ve yeni fikir projeler tartışıldı.