Hendek Vadi Emlak
AK Parti Hendek ilçesi kadın kolları başkanı Gülşen Fatma Dursun ve Yönetim Kurulu üyeleri bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

İlçe vaizesi  Ayşenur Saylam'ı  ziyaret eden G.Fatma Dursun ve ekibi sonra ilçe müftüsü Abdurrahman Şahin ve yeni göreve gelen belediye başkan yardımcısı Sefer Sarı’yı ziyaret ettiler.

Hendek vaizesi Saylam'a yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür eden sayın Dursun, başbakanımın istediği dindar gençlik siz ve sizin gibi dine hizmet edenler sayesinde olacak dedi.

Ayşenur Saylam ise Hendek’te vaaz konusunda çok istekli olunduğunu herkesin büyük bir dikkatle dinlediğini ayrıca Ak partinin kadın kollarının ziyaretinden çok memnun kaldıklarını diğer parti kadın kollarından da beklediğini belirtti.

daha sonra bakşan Dursun ramazan  ayı içinde yapacağı irşat faaliyetlerini anlatan Saylama çok teşekkür edip ayrıldı.

Daha sonra göreve yeni başlayan Yeni müftü  Abdurrahman Şahin'i ziyaret ettiler. Kendilerine yeni görevinde başarılar dileyen Dursun ve ekibi Hendek ve coğrafyası , kültürel mozaiği hakkında sohbet ettiler. Hendek ilçemiz Türkiye'nin küçük örneği burada her coğrafyadan vatandaşlar barış ve uyum içinde yaşadıklarını belirtti. yeni müftü beyde bu şirin ilçede görev yapmaktan mutluluk duyacağını belirttiler.

Son olarak da yeni göreve gelen Hendek ilçesi Belediye başkan yardımcısı Sefer Sarı’yı ziyaret ettiler. Başkan Dursun ve ekibi, Sefer Sarı’ya geldiği yeni görevinde başarılar dilediğini belirtti.

Senelerdir teşkilatta birlikte çalıştıklarını, kendilerini son derece yakından tanıdıklarını ve sevdiklerini belirten başkan Dursun, görevinin hayırlı olmasını , insanlığa hizmette güzel başarılara imza atmasını diledi. bizden birinin olması ayrı bir güzellik, bizim halimizden teşkilatci biri daha iyi anlar diyen Dursun'a Sefer Sarı aynı düşüncelere sahip olduğunu, her zaman her konuda yardımcı olacaklarını , belediye ile ilgili vatandaşın sorunları konusunda çok rahatlıkla kapılarını çalabileceklerini belirtti.