Hendek Vadi Emlak
 

AK Parti Hendek Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ve Yönetim Kurulu üyeleri aralıksız mahalle ziyaretlerini sürdürerek kadınlarla bir araya geliyor.

AK Parti Hendek Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ve Yönetim Kurulu üyeleri Köprübaşı ve Dereboğazı mahallesinde Mahalle temsilcileri kadınlarla bir araya gelerek Kaynaşma toplantılarını sürdürüyor.

Mahallenin sorunları ve sıkıntılarını dinleyen Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun not alarak sorunlar ve sıkıntıları çözme noktasında gereken çalışmaları yapacaklarını ifade etti.

Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun “Mahalle ziyaretlerimiz düzenli bir şekilde devam edecektir.Mahallelerimizde yaşayan kadınlarımız ile bir araya gelerek sorunları ve sıkıntıları hakkında bilgileri alarak çözüm noktasında elimizden geldiğince hızlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.Mahalle temsilcilerimiz ile bir araya gelerek kaynaşmayı ve birlikte çalışmalarımızı yürütmek için bir araya gelerek fikir alış verişi yapıyoruz” dedi.

AK Parti Hendek Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun “Basın-Yayın organlarımızın tüm çalışanlarının 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutlar sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.