Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti Hendek Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ev iftarlarına katıldı.Kapı kapı gezerek ihtiyaç sahiplerine erzak dağıttı.

Her gece bir evde iftar yapmaya çalışan AK Parti Hendek Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun , özellikle yaşlı ve yalnız yaşayan aileleri tercih ediyor. 

Onların dertlerini dinleyen Başkan Dursun onların duasını almak ,onlarla beraber çorba içmek, onların bakışlarıyla dünyaya bakmak çok mutluluk veriyor dedi.

Ziyaret ettiği aileler ise başkanın onların evine gelmesinde, onlarla birlikte aynı sofrada iftar yapmasından çok memnun olduklarını ifade ettiler.

 

Bu ramazan ayı çok bereketli geçti. önce iftar yapıyoruz. ardından belediye personeli ile birlikte sahura kadar kapı kapı ihtiyaç sahiplerine Hendek Belediyesinin erzaklarını dağıttığını söyleyen

Dursun,  Her gittiğimiz evden hem Belediye başkanımız Ali İnci’ye ,hem başbakanımıza hem de bize çok dua ediyorlar.Bu vesile ile bütün halkımızın bu mübarek Ramazan ayında yaptıkları tüm ibadetlerinin makbul ve kabul olmasını diler bayramlarını kutlarım dedi.

Dursun , tüm dünya müslümanlarının birlikte bayram sevinç içinde kutlayacakları gerçek bayramlara kavuşmaları dileklerinde bulundu.