Hendek Vadi Emlak
AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Hendek’te İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’ya hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunarak İlçe Gençlik Kollarının yönetim kurulu toplantısına katılarak gençlik kolları ile bir araya geldi.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Özden ve Gençlik Kolları Yönetim kurulu üyeleri,AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Özden,İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’ya hayırlı olsun dileklerinde bulunarak başarılar diledi.

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,İl Gençlik Kolları Başkanı ve Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretin ardından İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Özden ve Yönetim Kurulu Üyeleri,AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz ve Gençlik Kollarının her hafta düzenlediği toplantıya katıldılar.

AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz,Toplantıda İl gençlik Kolları Başkanı Yusuf Özden’e ,Hendek’te Gençlik Kollarının yaptığı çalışmalar hakkında bilgilendirdi.

AK Parti Hendek Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz,İl Gençlik Kolları Başkanı ve yönetimin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek,ziyaretlerinden dolayı mutlu olduğunu belirtti.

AK Parti’li Gençler toplantıda fikir alış verişi yapmalarının ardından ziyaret son buldu.