Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti Sakarya İlçe Belediyeleri Başkanı Adayları’nın belirlenmesinin ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan İl Başkanı Uncuoğlu, “Tüm hemşerilerimizi arkamıza alarak milletimize hizmet yolundaki mücadelemize devam edeceğiz. İnşallah 31 Mart sabahı, 17 belediyemizin tamamı, en yüksek oy oranı ile yine AK Partili belediyeler olacak. Milletimizin yüzü bir kez daha gülecek” ve Milletvekili Dişli, “Her ilçede çok başarılı olacağız. Çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el kalmayacak” ifadelerini kullanırken, Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu, “Tüm adaylarımızın ilçelerimiz ve Sakaryamız için hayırlı olmasını diliyorum. Her zaman ifade ettiğimiz gibi, belediyecilik bizim işimiz, hizmet bizim işimiz” dedi.

 

AK Parti Gene Merkezi, Sakarya’nın ilçe belediye başkanı adaylarını belirledi. AK Parti İl Başkanlığı binasında düzenlenen basın toplantısında 16 İlçe Belediyesi Başkan Adayı tanıtıldı. Düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, “Uzun çalışmaların ardından kesinleşen listemizde görev alan tüm ilçe belediyeleri başkan adaylarımızın öncelikle Sakarya’mıza, ilçelerimize, teşkilatlarımıza hayırlı olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.

 

17 belediye AK Parti’li olacak

Uncuoğlu, “31 Mart sabahı kazanan Sakarya olacak, milletimiz olacak, hemşerilerimiz olacak. Yine Sakaryalıların sesi, nefesi olacağız. Tüm hemşerilerimizi arkamıza alarak milletimize hizmet yolundaki mücadelemize devam edeceğiz. İnşallah 31 Mart sabahı, 17 belediyemizin tamamı, en yüksek oy oranı ile yine AK Partili belediyeler olacak. Milletimizin yüzü bir kez daha gülecek” diye konuştu.

 

Tüm adaylarımızı tebrik ediyorum

Uncuoğlu’nun ardından söz alan AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, “Tüm adaylarımızla, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu önderliğinde çok başarılı bir çalışma dönemi geçireceğiz. Her ilçede çok başarılı olacağız. Çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el kalmayacak. Başbakanımız, huzur bulduğu şehir Sakarya’dan çok büyük başarılar bekliyor. Tüm adaylarımızı tebrik ediyorum” dedi.

 

Belediyecilik bizim işimiz

Adayların Sakarya’ya hayırlı olması temennisiyle konuşmasına başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Genel Merkezimiz, son yerel seçimler için adaylarımızı açıkladı. 3 ilçemizde değişiklik oldu. Tüm adaylarımızın ilçelerimiz ve Sakaryamız için hayırlı olmasını diliyorum. Her zaman ifade ettiğimiz gibi, belediyecilik bizim işimiz, hizmet bizim işimiz. Milletimize hizmet etmek için hep birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm adaylarımızı tebrik ediyorum. Allah utandırmasın. İnşallah, seçimlerin ardından 17 belediyeyi de almış olarak milletimizin huzuruna çıkacağız” ifadelerini kullandı.

 

Önemli hizmetleri hayata geçirdik

Başkan Toçoğlu’nun ardından söz alan AK Parti MKYK Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek ise, “Çok önemli bir süreci geride bıraktık. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum. İnşallah seçimlerin ardından 17 AK Partili belediye ile hemşerilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. AK Parti olarak, başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu öncülüğünde önemli hizmetleri hayata geçirdik. Sakarya, güçlü teşkilatları, belediyeleri ve belediye başkanları ile Türkiye’ye örnek bir şehir. İnşallah bunu bir kez daha gösterip aynı ivme ile yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 Gerçekleştirilen toplantının ardından AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti Sakarya İlçe Belediyeleri Başkanı Adaylarını basın mensuplarına tanıttı.