Hendek Vadi Emlak
AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, partisinin siyaset akademisi seminerlerine herkesin katılması çağrısında bulundu.

 

İkinci kez katılıyor

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, AK Parti Siyaset Akademi’ne kayıt yaptırdı. AK Parti’nin Ar-Ge birimi tarafından düzenlenen “Lider Ülke Türkiye” konulu siyaset akademisi kayıtları başladı. AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, 2009 yılın ardından ikinci kez siyaset akademisine kayıt yaptırarak buradaki seminerlere katılacağını söyledi.

Akademiye çağrı

Sofu, “Siyaset Akademisi Siyaset ile ilgili tecrübelerimizin daha çok artmasına katkı sağlayacaktır. Siyaset Akademisinin çok faydalı olacağına ve katılan herkese birçok şey katacağına inanıyorum” diyerek sivil vatandaşların ve üniversite öğrencilerinin de akademiye katılmasının güzel olacağını söyledi.

Başvuru şartları

Siyaset akademisine katılmak isteyenler 29 Şubat günü mesai bitimine kadar AK Parti İl Başkanlığına nüfus kâğıdı fotokopisi, 2 adet fotoğraf ve 150 TL kayıt bağış parası yatırmaları gerekiyor. Mart ayının ilk haftası başlayacak olan siyaset akademisi AKM’de 6 hafta boyunca sürecek. Siyaset akademisine partili olmayan vatandaşlar ve üniversite öğrencileri de başvuru yapabilecek.