Hendek Vadi Emlak
 

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,İl Genel Meclis Üyeleri Adem Öz,M. Nedim Alkan, Yönetim kurulu üyeleri  ve Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz , Hamitli ,Kargalı Yeniköy,Çakallık ve Sarıyer Köyünde vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet ettiler.ak Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberinde ki heyeti Muhtarlar ve vatandaşlar karşıladı. Tanışma havasında geçen Köy ziyaretlerinde AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberinde ki heyet köylerinde vatandaşlarla tanışarak sohbet ettiler.

Köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’yu Hamitli ,Kargalı Yeniköy,Çakallık ve Sarıyer köy ziyaretlerinde Köy muhtarları ve vatandaşlar karşıladı.AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu Köy ziyaretlerinde vatandaşlarla tanışmanın yanı sıra Köylerle ilgili sorunları ve eksiklikleri not alıyor.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberinde ki heyeti, Sarıyer köyünde Muhtar Zekeriya Tekin evinde misafir etti.Sıcak bir ortamda gerçekleşen tanışma sohbetinde Sofu Muhtar Zekeriya Tekin’e teşekkür etti.

Köy ziyaretlerinin süreceğini belirten AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu “Bütün köylerimizi gezerek köylerle ilgili çalışmalarımızı da sürdürmeye devam ediyoruz.Köylerimiz de bizleri sıcak ve misafirperver bir şekilde karşılayan Muhtarlarımız ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.