Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti Hendek İlçe Danışma Meclisi yoğun katılımla gerçekleşti.

Hendek Rasimpaşa Kültür Merkezinde gerçekleşen AK Parti İlçe Danışma meclisi Toplantısına AK Parti Milletvekili Hasan Ali Çelik,AK Parti İl Başkan Yardımcısı Erdoğan Demirci ,AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri,AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,İlçe Yönetimi,İl Genel Meclis Üyeleri M.Nedim Alkan,Adem Öz,Alaattin Paşa Kaba,26.dönem Milletvekili adayı Ender Serbest ve partililer katıldı.

Divan Başkanlığını Orhan Aydın yaparken ,Divan üyeliklerini ise Bilal Barutçu,Talip Borozancı,Emine Tosun ve Sabiha Başaran yaptı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı faaliyet raporu okundu.AK Parti İlçe Teşkilatı birim sözcüleri kısa teşekkür konuşması yapmasının ardından AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu değerlendirme konuşması yaptı.

AK Parti milletin partisidir

Sofu “ AK Parti milletin partisidir. Bizler her zaman AK Partimize hizmet etmenin telaşı içerisinde olmamız gerekir.AK Parti bize değil,biz AK Parti’ye hizmet ettiğimiz sürece AK Parti ülkemizi yönetmeye devam edecektir.Dünyada oynanan oyunları görüyoruz.Ülkemizde tutmayan oyunun ,Mısır’da nasıl tuttuğunu görüyoruz.Ülkemizde bu oyun tutsaydı ne olurdu diye düşünüyorsanız Mısır’a bakın.Her 10  yılda bir oynanan oyun Ülkemizde bu sefer tutmadı.Başbakanımız dünyada tek dahi kalsa mazlumun yanında ,haklının yanında durmaya devam ediyor.Bu duruşu sergilerken de sadece Hak’ka ve halkıma güveniyorum diyor.Bizler bu sebeple daha cani gönülden hiçbir zaman olmadığı gibi bu seçimlerde desteklememiz gerekmektedir.Aldığımız görevleri en iyi şekilde yapmalıyız inancındayım”

Seçime hazırız

Sofu sözlerine şu ifadelerle devam etti “ 223 sandığımız var ve her sandıkta 9 kişilik yönetim kurulu  üyemiz var. Bunları tamamlamış durumdayız. Bugün seçime hazır bir ilçe teşkilatıyız. Bundan sonra sandık çalışmalarımıza önem vererek devam edeceğiz dedi.

Sofu Hendek’te yapılan çalışmalar hakkında da bilgiler vererek Hendek şantiye halinde. AK Parti ile Türkiye’de çok daha büyük işler yapacağız.

Sakarya çok zengin bir yer

AK Parti Milletvekili Hasan Ali Çelik “Yer altı suları ile Sakarya çok zengin bir yer. Biz Türkiye’nin yarısından fazlasının içme suyunu Hendek ve Sapanca’da ki dağlardan gelen kaynak suları ile sağlıyoruz.Hendek şehirler arası yol ağı üzerinde Önümüzde ki dönemler içerisinde de Organize bölgesine ulaşacak bir demiryolu hattı da burada sağlanacak.Gelecek planlar arasında buda yer alıyor.AK Parti İlçe Teşkilatımız en başarılı ilçelerden bir tanesidir.Bugünde üye sayısı bakımından Sakarya’da birinci ilçesi.Teşkilatımıza teşekkür ediyorum.Partimize Üyelik aidiyeti arttırıyor.Kendisini AK Partili olarak hisseden insanların sayısı arttıkça, sahada bizim partimize olan güvenimizi,parti dışı savunma refleksi daha iyileşiyor.Bu bilincin Hendek’te sürmesini ve aynı tempoda devam etmesini arzu ediyoruz.Danışma Meclisi toplantısı hayırlı olsun” dedi.

AK Parti Hendek İlçe Danışma Meclisi toplantısı konuşmaların ardından sona erdi.