Hendek Vadi Emlak
AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu 2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılının başlaması ile birlikte İlköğretim Haftası kutlama mesajı yayınladı.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu yayınladığı mesajında ‘’Değerli öğretmenlerimiz, sevgili öğrenciler ve saygıdeğer velilerimiz.İnsan yaşamının önemli dönemlerinden biri de okul dönemidir. Her anı kıymetli olan okul hayatında yeni eğitim-öğretim döneminin başlıyor olmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Böyle önemli bir başlangıçta sizlerle aynı heyecanı ve umutları paylaşıyoruz.

Eğitim: Kalkınmanın ve gelişmenin temeli, ülkenin geleceğidir. Toplumumuzun kalkınması, refah seviyesinin yükselmesi, sosyal ve kültürel yönden gelişmesi ancak eğitimle mümkündür.Her eğitim öğretim yılını Türkiye’nin aydınlık yarınlarına giden yolda yeni bir başlangıç, altın bir fırsat olarak görmeli ve nitelikli nesiller yetiştirebilme gayreti içerisinde olmalıyız.Ülkemizin her köşesinde bilgili ve kültürlü nesillerin yetiştirilmesinde en büyük görevi üstlenen, Yeni nesli şekillendiren fedakar öğretmenlerimiz,topluma hizmet veren her meslek saygın olup, öğretmenlik mesleği ise ayrı bir kutsallık taşımaktadır.

Geleceğimizin güvencesi olan siz öğrencilerimizi, ülkemizin ihtiyacı olan nitelikli insan gücü özelliklerine uygun olarak yetiştirmek için, tüm imkânlarımızı sizlerin hizmetine sunma çabası içindeyiz. Pırıl pırıl bir gelecek ve aydınlık yarınlar sizleri bekliyor. Sizlere güveniyor, sizleri seviyoruz.Bu duygu ve düşüncelerle 2012-2013 Eğitim ve Öğretim Yılı ve İlköğretim Haftası’nı idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, eğitim camiamızın tüm çalışanları ile velilerimizin eğitim öğretim yılını kutluyor, ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.