Hendek İnşaat Tadilat
 

Hendek İlçe Başkan adayı Ali Kemal Sofu AK Parti Genel Merkez tarafından aday olduğu açıklanmasının ardından,ziyaretlerine başladı.

Hendek Belediye Başkanı ve Şenay Sakal ile bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunan Ali Kemal Sofu adaylığı ile ilgili şunları söyledi. Sofu “ İlçe Başkanımız Şenay Sakal’ın parti tüzüğümüz gereği tekrar aday olamaması sebebiyle, genel merkezimiz tarafından ilçemizde yapılan temayül yoklamasında benim de adımın ön plana çıkmış olduğunu öğrendim. Genel Merkezimizin,ilçe Başkanlarımızın da onayını alarak sekiz arkadaşımız içerisinden aday gösterilmiş olmam beni onurlandırdı.Tüm AK Parti mensubu arkadaşlarımız ile birlikte Başkanımız Şenay Sakal’dan alacağımız her alanda Türkiye birinciliği bayrağını,yine kendisinin de tecrübelerinden faydalanarak daha da ileriye birlik ve beraberlik içerisinde taşıyacağız. Kazanan Hendek olacaktır, AK Parti olacaktır. Herkes görecektir ki emanet ehline verilmiştir.Şahsıma gösterilen teveccühten dolayı öncelikle AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Ekrem Erdem’e,Milletvekillerimize,İl Başkanımıza,Belediye Başkanımız Ali İnci’ye,İlçe Başkanımız Şenay Sakal ağabeyimize, ilçe yönetimimize ve tüm AK Parti gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Hendek İlçe Başkan adayı Ali Kemal Sofu delege ziyaretlerinde fikir alış verişinde bulunması ile birlikte liste çalışmalarını da yürütüyor.

Önümüzde ki günlerde listenin şekilleneceği ifade ediliyor. Kongre de Başkan Adayı Ali Kemal Sofu’nun listesinde yer alacak isimlerin , herkesin takdir ve onayını almış isimler olacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.