Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti İl Disiplin Kurulu üyesi Av.Hasan Serdar Baykal mübarek Ramazan ayının gelmesi nedeniyle yayımladığı mesajda rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan Ramazanın güzelliklerinden ve inananların hayatına getirdiklerinden en önemlilerinin yardımlaşma ve dayanışma olduğunu söyledi.

Baykal ,  Ramazan ayının toplumsal birlikteliği oluşturan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve paylaşmanın yoğun olarak yaşandığı mübarek bir zaman dilimi olduğunu belirterek, şunları ifade etti.

Baykal “Ramazan ayı Yüce Mevla’nın müminlere büyük bir ihsanıdır. Çünkü Ramazan, Kur’an, oruç ve sabır ayıdır. İyilik, güzellik, rahmet ve mağfiret ayıdır. Tövbelerin, duaların, hayır ve hasenatın kabul olduğu müstesna bir zaman dilimidir. Rahmet ve mağfiretin, feyz ve bereketin bol olduğu bir aydır. Bu ay, müminlerin, günahlardan ve cehennemden kurtulmalarına vesile olan değeri büyük yüce bir aydır. Bu vesileyle insanları sevgiye, barışa, kardeşliğe ve hoşgörüye yönlendiren bu günlerde, aydınlık yarınlara ulaşmak için umudumuzu, kararlılığımızı ve güvenimizi hiçbir zaman yitirmemeliyiz.  Bu duygu ve düşüncelerle başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş olan on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’in tüm İslam alemine hayırlar getirmesini, Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim.”