Hendek Vadi Emlak
AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı tarafından iftar daveti verildi.

Hendek Gençlik Merkezi'nde verilen iftar davetine, Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyesi Şenay Sakal, AK Parti Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Gülşen Dursun, Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, köy ve mahalle temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

İftar öncesi Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ve Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, masaları gezerek partililerle selamlaştı.

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, iftar öncesi bir konuşma yaparak, davete katılımdan dolayı partililere teşekkür etti. Başkan Sofu “ Birlikteliğimiz daim olsun. Partimize, ülkemize ve ilçemize sahip çıkalım. El birliği ile çalışmaya devam edelim. Allah tuttuğunuz oruçları, yaptığınız ibadetleri kabul etsin “ Dedi.

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci de bir konuşma yaparak “ Mübarek Ramazan ayı tüm İslam Alemine, ülkemize, Sakarya’mıza ve Hendek’imize hayırlar getirsin inşallah. Allah tuttuğunuz oruçları kabul eylesin. Ramazan boyunca hep beraber olacağız. Mutlu kalın “ Dedi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ise “ Hendek en güzel ilçelerimizden birisidir. Sınır tanımadan ve kabuğuna sığmayarak yol almaya devam ediyor. Bu gelişmeleri gerçekleştiren başta belediye başkanımızı, tüm teşkilatı ve katkı sağlayan herkesi tebrik ediyorum. Hendek gelecekte çok daha farklı olacaktır “ Diyerek, hükümetin icraatları hakkında partilileri bilgilendirdi.

İftar sonrası misafirler Hendek Gençlik Merkezi’nde çay içip sohbet ettiler.