Hendek Vadi Emlak
AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Danışma Toplantısı gerçekleşti.

Hendek Belediyesi Rasim Paşa Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Danışma Toplantısına, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Çamlıca Belde Belediye Başkanı Sinan Baylan, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyesi Şenay Sakal, AK Parti Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Gülşen Dursun, Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz,  İl Genel Meclis Üyeleri, ilçe kadın ve gençlik kolları yönetimi, muhtarlar  ile  köy ve mahalle temsilcileri katıldı.

Toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Divan başkanı ve üyelerinin seçimi sonrası, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu selamlama konuşması yaptı. Sofu, faaliyetleri hakkında partilileri bilgilendirerek “  Göreve gediğimiz günden itibaren bizden önceki başarıları devam ettirmek için hep birlikte çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Her ay toplantılarımızı düzenli olarak yapıyoruz “ Diyerek gündemi değerlendirdi.

Yeni projeler

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci de, belediye faaliyetleri hakkında bilgilendirerek “ İlçemiz yapılan hizmetlerle nerden nereye geldi. Hergün yeni yeni projeler ortaya koyuyoruz. Çalışmalarımız üst düzeyde devam ediyor. Kentsel dönüşümle ilgili olarak hızlı bir şekilde tamamlayacağız. Bayraktepe’de şelale, bungalo evleri yapıyoruz. Uludere’deki çalışmalarımızda da sona doğru gelindi. Yeni bir alışveriş merkezi ve yeni belediye binamızı da iş merkezinin içerisine yapacağız. 100 Yataklı hastanemiz hızlı bir şekilde devam ediyor. 1500 Kişilik Kapalı spor salonumuz tamamlandı, yanında stadyum çalışmamız devam ediyor. Yeni terminal binamızın inşaatına başladık, kısa sürede tamamlayacağız. Bizler gece gündüz demeden halkımıza hizmet ediyoruz “ Dedi.  

Mahalle başkanları adına Ahmet Dede, İlçe Yönetimi adına Bilal Barutçu, Kadın Kolları faaliyetlerini Kadın Kolları Başkanı Fatma Gülşen Dursun, Gençlik Kolları faaliyetlerini Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz ve İl Genel Meclis Üyeleri adına da faaliyetlerini Mahmut Nedim Alkan, anlatarak partilileri bilgilendirdi.

Hizmete devam

Çamlıca Belde Belediye Başkanı Sinan Baylan da, çalışmaları hakkında bilgilendirerek “ Beldemizde yapılan çalışmalarla daha güzel bir görünüme kavuştu. Altyapısıyla birlikte Futbol sahası ve  soyunma odalarını yaptık. Çamlıca Beldesi’ni kapsayan su şebekesini komple değiştirdik. Bozulan yollarımızı yaptık. Asfalt ve kilit parke olmayan yollarımız kalmadı. Çamlıcamıza hizmet etmeye devam ediyoruz “ Dedi.

Hendek Teşkilatı da benim gözbebeğimdir

AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyesi Şenay Sakal da bir konuşma yaparak “ Burada Hendek’te yapılan hizmetler anlatıldı. Bu davaya gönül veren insanlar, insana hizmet etmenin ne demek olduğunu bilerek hizmet ediyor. Tamamen işe odaklı, hizmete odaklı çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. AK Parti kurulduğu günden beri bu partiye hizmet etmekten gurur duydum. Hendek Teşkilatı da benim gözbebeğimdir. Sizlerle birlikte çok emek verdik “ Dedi.

Toplantı sonunda dilek ve temenniler alındı.