Hendek İnşaat Tadilat

İlk olarak Sümbüllü mahallesinde Hamdi Çakıroğlunu ve üyeleri ziyaret eden Sofu ve ekibi üyelik güncellemelerini tamamladılar. Daha sonra Sofu ve ekibi, Kırktepe mahalle Başkan'ı Fikri Uzunuğlu ziyaret ettiler. Daha sonra Kadifekale mahallesine giden Sofu ve ekibi Mahalle başkanı İmran Sunman ve üyelerle bir araya gelerek üyelik güncellemelerini tamamladılar. Ve son olarak Güneyköy Mahallesine giden heyet,  Mahalle başkanı Davut Tok ve üyelerle birlikte güncellemeleri tamamlayıp çeşitlik konularda sohbet ettikten sonra mahalleden ayrıldılar.

Ak Parti İlçe Başkanı Sofu Mahalle ziyaretlerinde yaptığı konuşmada “Gücünü Hendek halkından  ve üyelerinden alan Ak Parti Hendek ilçe Teşkilatı, Başkan'ı ve Yönetimi her zaman olduğu gibi yine halkın içinde olmaya devam ediyor, Gece gündüz demeden hayırlı ve adaletli hizmet yapmak için her daim Hendek halkının yanında olmaya devam edecektir” dedi.

Mahalle Ziyaretlerinde İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu'ya, Teşkilat Başkanı Hamit Canlı ve Sümbüllü, Kırktepe, Güneyköy ve Kadifekale Mahalleleri Koordinatörü Mali İşler Başkan'ı Fatih Sunman ve Yönetim Kurulu üyesi Bekir Akgün eşlik ettiler.