Ak Parti Hendek ilçe teşkilatı (HGM)Armoni düğün sarayında partililerle bir araya geldi.

Geceye Ak Parti  Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Ak Parti Hendek ilçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Ak Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, Eski Milletvekili Ali İnci, , Kadın Kolları Başkanı Bediha Yılkın, Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide, Eski Ak Parti gönüllüleri ve partililer yoğun katılım gösterdi.

Gece de açılış konuşmasını  Ak Parti Hendek ilçe Başkanı Hasan Serdar Baykal yaptı, sözlerinde ‘’ Zaman birliktelik zamanıdır, zaman birlikte hareket etme ve sonuca ulaşma zamanıdır. Bizler bu göreve gönderilmiş bulunmaktayız. Bizlerden önce sizler bulunmaktaydı, bizlerden sonrada genç arkadaşlarımız bu görevi üstlenecekler. Aramızda herhangi bir problem olmadığını göstererek çalışmalarımızı tamamlayıp en güzel sonuca ulaşacağımızı düşünüyorum. Katılımınızdan dolayı herkese teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum’’ dedi.

Gecede son olarak Konuşma Yapan Ekrem Yüce’de Eşinin Hendek Hacıkışla köyünden olduğunu Hendek için hep birlikte çalışıp projelerimizi faaliyetlerimizi devam ettireceğiz desteklerinizi bekliyoruz  ifadelerini kullandı.