Hendek İnşaat Tadilat
Hendek İlçesi Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ve ekibi Dünyaya yeni gelen çiftlere hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdiler.

 Hantek Bloklarında oturan ve aynı zamanda Ak Parti ilçe kadın kolları yönetim kurulu üyesi dış ilişkiler başkanı ve aynı zamanda karadeniz sanatçısı olan Meryem Akyüz - Sinan İncehasan çiftinin  Ömer Asaf bebeği ziyaret ettiler.Hayırlı evlat dileklerinde bulunup ayrıldıktan sonra yine Hantek Bloklarında oturan Zeynep -Şener İmamoğlu\'nun yeni doğan bebeğini ziyaret ettiler.

Yine Hendek İlçesi Ak Parti Kadın Kolları yönetim kurulu üyesi olan Ayşenur -Köksal Taşkın ailesinin yeni doğan Yusuf Arda Taşkın bebeklerini ziyaret edip hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Daha sonra Dursun ve ekibi  altı senedir özlemle beklenen Firdevs-Necmi  Çolakın Yavuz Selim bebeğini ziyaret edip hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Evlatların hayırlı olması dileklerinde bulunan Başkan G.Fatma Dursun ve ekibi vatana millete hayırlı evlat olsun, başbakanımın dediği dindar gençlik olsun , Rabbim acılarını göstermesin diye dua ve temennilerde bulundu.