Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti Hendek İlçe Teşkilatının düzenlediği İlçe Danışma Meclisi toplantısı Hendek Gençlik Merkezi’nde yapıldı.

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatının düzenlediği İlçe Danışma Meclisi toplantısına, Hendek Belediye Başkanı ve AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali İnci, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan, İl Encümen Üyeleri  Adem Öz, M. Nedim Alkan, Alaattin Paşa Kaba, Kadın Kolları,Gençlik Kolları,İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri,Mahalle ve Köy Başkanları ve partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ve AK Parti Hendek İlçe Teşkilatının Danışma Meclisi toplantısı açılış konuşmasında AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu Önümüzdeki seçimler sadece bir belediye seçimi değil aynı zamanda istikrarın seçimidir dedi.

Sofu “Burada atacağınız her oy sadece belediye başkanlığına, belediye meclis üyeliğine ve büyükşehir belediye başkanlığına atılmış bir oy olmadığını hiçbir zaman unutmamanızı istiyoruz.Sadece AK Parti değil, Recep Tayyip Erdoğan’ın hedef alındığı bu günlerde her şey bir yana Başbakanımız için her zamankinden çok daha fazla çalışmamız gerektiğini unutmamamız gerekiyor.10 yıllık 15 yıllık iktidar olmak bir şey ifade etmiyor. Hedefimiz bu seçimlerde de Hendek Belediyesi olarak, Büyükşehir Belediyesi olarak, Belediye Meclis Üyelikleri olarak en yüksek oyu almak. Hedefimiz % 85, inşallah hedefimize yaklaşırız, güçlü bir şekilde iktidara geliriz ve Hendek’e yakışan bir sonuçla sandıklardan çıkarız dedi.

Seçim sandıkta kazanılır

Sofu konuşmasına şu ifadelerle devam etti. “Çok önemli bir konu, sandık başkanları ve sandık temsilcileri, sandık hileleri gibi konularda gözümüzü dört açmamız lazım. Seçim günü her şey sandık başkanları ve müşahitlere emanet. 1 oy bile kaçırmadan teyakkuzda olacağız inşallah. Bu süreci en güzel şekilde atlatıp en başarılı oyla çıkıp Başbakanımıza layık bir ilçe olmanın mücadelesini vereceğiz. Beni dinlediğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’nun konuşmasının ardından söz alan Hendek Belediye Başkanı ve AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali İnci genel konular hakkında yapılan hizmetleri slayt sunumu ile anlatarak bilgiler verdi.

Ali İnci konuşmasına geçmiş seçimlerden örnekler vererek, Hendek Belediyesini ilk kazandığımızda 1999’da %28 ile kazandık. 2004 seçimlerinde 9 puan artırarak %37 ile kazandık. 2009 seçimlerinde de %48 ile 11 puan artırarak yolumuza devam ettik.

%85 oy istiyoruz

Hendek’in tarihinde üst üste kazanmış ikinci bir aday yok. Değil 2, değil 3, değil 4, biz durduğumuz müddetçe Allah’ın izniyle biz burada seçimleri alırız. Ve % 85 oy istiyoruz Hendek halkından, hedefimiz %85.

Aslanlar ve Fil

Konuşmasına örnekler vererek devam eden İnci, Partimize ve Başbakanımıza karşı yapılanları bir örnekle anlattı, Büyük bir aslan grubu bir filin etrafını çevirmişler. Fili yemek için uğraşıyorlar. Bir bakıyorsunuz biri üstten diğeri ayaklarından diğer başka yerlerinden yara vermeye çalışıyorlar. Aslanlar o kadar planlı ki, hepsi birlikte çalışarak düşürmeye çalışıyorlar. Ama fil güçlü, kuvvetli ama etrafta büyük bir oyun büyük bir kumpas var. Onları izlerken aklıma partimiz ve Başbakanımız geldi. Ama biz Başbakanımızı o filin yalnız kaldığı gibi bırakmayacağız.

İçeriden ve dışarıdan yapılan çalışmalarda gardını düşürerek indirilmeye çalışılan AK Parti Genel Başkanını bu millet yalnız bırakmayacak diyerek sözlerini sonlandırdı.