Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve Yönetim Kurulu üyeleri Ankara’da Bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ,Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Kavakçı ,Muhammet İkbal Camcı ve İlhan Sefa ile birlikte TBMM’de AK Parti Grup Toplantısına katıldı.Toplantının ardından   Sofu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri  İnsan Hakları komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün’ün makamında AK Parti Sakarya Milletvekilleri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundular.

Sofu ve beraberindekiler daha sonra AK Parti Genel Merkez binasında Teşkilatlardan sorumlu AK Parti Genel Başkan yardımcısı Ekrem Erdem ile bir araya geldiler.Genel Başkan Yardımcısı  Erdem’in makamında gerçekleşen görüşmede AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu Hendek’te yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Genel Başkan Yardımcısı  Ekrem Erdem AK Parti Hendek İlçe Başkanı ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu program sonunda Ekrem Erdem’e Hendek Teşkilatının hazırladığı 9 aylık çalışmaların yer aldığı Faaliyet raporu kitapçığını sundu.