Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti Hendek İlçe Teşkilatından bu gün medya mensuplarına kongre ilanı ve delege listelerinin askıya asıldığı yönünde ki haberin bizlere servis edilmesinin ardından bazı partililerin ilçe teşkilatında Delege listeleri asılı değil polemiği kafaları karıştırması üzerine AK Parti İlçe Teşkilatına gittik.

AK Parti Hendek İlçe teşkilatına giderek Parti sekreteri Seyfi Uslu’ya delege listelerinin asılı olup olmadığını sorduk.Parti sekreteri Seyfi Uslu onaysız olan delege listesinin duyuru panosunda 18 Ekim tarihinden beri asılı olduğu  söyledi.

Uslu ayrıca delege listesinin bir nüshasını ilçe seçim kuruluna onaylanması için gönderdik. Onaysız nüshayı ise duyuru panosuna astık.Bazı partililerimizin delege listesini göremedik demeleri art niyetli olduğunu düşünüyorum.Biz her gelen partililerimize delege listelerini sorduklarında asılı olduğunu söylüyor ve gösteriyoruz diyerek yapılan polemiklere açıklık getirdi.

Uslu son olarak bir Basın mensubunun teşkilatımıza gelerek gazete haberlerimizin asıldığı panonun fotoğrafını çekerek bana bu lazım dedi. Ardından Seçim kuruluna gönderdiğimiz Delege listesinin Parti Teşkilatımızda asılı olup olmadığını sormadan teşkilatımızdan ayrılmıştır.

Bizde basın mensubu olarak delege asılı olduğu panoyu fotoğraflayarak sizlerin taktirine sunuyoruz.