Hendek İnşaat Tadilat

Düzenlenen bayramlaşma programına, Milletvekili Ali İnci, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı, İlçe Yönetimi, kadın ve gençlik kolları, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Acısız ve hüsransız bayramlar

Düzenlenen bayramlaşma programında, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Mübarek Ramazan Bayramı’nı kutlayarak  ” Allah bu birlik ve beraberliğimizi daim ettirsin. Buruk bir bayram geçiyoruz. İslam Dünyası’nda yaşananlar hepimizi derinden üzüyor. Bunun dışında 7 Haziran seçimlerinde halkımız koalisyon istemiştir, bu seçim bir handikap gibi görülebilir ancak biz milletimizin kararına saygı duyuyoruz. Koalisyonun nasıl kötü sonuçlar doğurduğunu seçim boyunca izah etmeye çalıştık. AK Parti bu milletin omurgasıdır, istikrarsızlığın uzun süre devam etmeyeceğine inanıyoruz “Dedi.

Hendek, farkını göstermeli

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’de Hendek teşkilatının ve islam dünyasının bayramını kutladığını belirterek,” Bizler ekibimizle birlikte gece gündüz çalışıyoruz. Türkiye’nin önümüzdeki süreçte Ortadoğu’nun adete bir ateş içerisinde olduğu bir dönemde, birlik ve beraberlik çok önemlidir. Türkiye’nin önümüzdeki süreci güçlü bir şekilde atlatması çok önemli ve biz her zamankinden daha fazla güçlü olmalıyız. Ülkemize sahip çıkmalıyız, asla rehavet kapılmamalıyız. Sadece Türkiye’nin değil İslam Dünyası’nın ümidiyiz. Bunu bilerek çalışmalarımızı yapmalıyız”diye konuştu.

Milli iradeye gitmeye hazırız

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci’de tüm Sakaryalılar’ın bayramlarını kutlayarak başladığı konuşmasında koalisyon ile ilgili değerlendirmede bulundu. İnci, hükümet kurulursa AK Parti kadrolarının, kurulacak hükümetin başarısı için gece gündüz çalışmaya hazır olduğunu dile getirerek, “Ama muhalefet partilerinin uyumsuz tavırlarıyla hükümet kurulması mümkün olmazsa, AK Parti milli iradeye de gitmeye hazırdır” diye konuştu.

AK Parti bir insanlık hareketidir

Gönül coğrafyasının teminatının güçlü, kudretli, şefkatli Türkiye Cumhuriyeti devleti olduğunu ifade eden İnci, “Türkiye Cumhuriyeti güçlü ve kudretliyken o gönül coğrafyasındaki kardeşlerimiz yalnız kalmayacaklar. AK Parti hareketi bir Türkiye hareketidir, AK Parti hareketi bir gönül coğrafyası hareketidir. Ama en önemlisi AK Parti hareketi bir insanlık hareketidir ve insanlığa parlak bir gelecek için yürüyen bir harekettir. Allah bu harekete emek verenlere, ter dökenlere yardım eylesin.”dedi.