Hendek Vadi Emlak
AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu Kızılay Haftası nedeniyle Kızılay Hendek Şube Başkanı Sami Bağdatlı’yı makamında ziyaret ettiler.

Sofu’nun Kızılay Hendek Şubesini ziyaretine Kadın Kolları Başkanı G.Fatma Dursun,Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Sohbet havasında geçen ziyarette AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,Hendek Kızılay şubesinin başarısından dolayı gurur duyduklarını belirterek  Hendek Şube Başkanı ve Yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi ve Kızılay haftasını kutladı.

Kızılay Hendek Şube Başkanı Sami Bağdatlı AK Parti İlçe Başkanı ve teşkilatın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kızılay şubesi olarak Pakistan ve çeşitli yerlerde büyük başarılara imza attıklarını ve Pakistan’da Hendek mahallesi ve mevlana mahallesi kurarak büyük mutluluk yaşadıklarını söyledi.

Kan ver hayat kurtar ,Bacasız fabrika olan Kızılay’a Kan bağışı konusunda AK Parti ilçe Başkanından destek isteyen Bağdatlı, kan bağışı konusunda duyarlı olan herkese teşekkür etti.

Kızılay Hendek Şube Başkanı Sami Bağdatlı Kızılay’ın yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler vermesinin ardından AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’ya önce rozet taktı ardından Plaket takdim etti.

Kızılay Hendek Şube Yönetim kurulu üyeleri AK Partililere rozet takdim ederek Kan bağışı konusunda duyarlı oldukları için teşekkür ettiler.