Hendek Vadi Emlak
AK Parti Hendek  İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları , Ankara AK Parti Genel Merkezden gelen misafirlerini  ağırladı.

AK Parti Hendek  İlçe Gençlik Kollarının Bayraktepe tesislerinde verdiği iftarla, Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkan yardımcısı ve Genel sekreter Mücahit Yılmaz, MKYK üyeleri Gökhan Bahçecik ve Abdullah Çelik,Gençlik Kolları Sakarya İl Başkanı Mehmet Keçeoğlu ile Gençlik Kolları Sakarya İl Başkanlığı Yönetimi ve Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Ak Parti Hendek İlçe Teşkilat Başkanı Ali Kemal Sofu ve AK Parti Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ile sandık yönetim kurulu üyelerini bir araya getirdi.

AK Parti Hendek Gençlik Kolları İlçe Başkanı Bilal Deniz ve gençlik kolları ilçe yönetim kurul üyeleri, misafirlerini Bayraktepe tesislerinde iftarda ağırladı. İftar sonrasında  Gençlik Kollarının yaptığı toplantıda Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkan yardımcısı ve Genel sekreter Mücahit Yılmaz “Bizler Genel Merkez olarak her zaman sizlerin yanındayız. Yapacağınız siyasi faaliyetlerde her türlü desteği vermeye hazırız. Gençlik Kolları Genel Başkanımız  Zafer Çubukçu’nun selamını getirdim. AK gençlik olarak  illerimizi ve ilçelerimiz ziyaret ederek onların taleplerini, sorunlarını ve önerilerini dinliyoruz. Sakarya’ya ayrı bir önem verip Hendeği her zaman izliyoruz, gerek belediye gerek ilçe teşkilatı gerekte gençlik kolları olarak her zaman övgüye layık işler yaptığınızın  farkındayız, Hendek AK Gençlik her zaman yaptığı siyasal ve sosyal etkinliklerde kendini kanıtlamış farkını ortaya koymuştur bunun için ilk başta İlçe Gençlik Başkanımız Bilal DENİZ’e ve daha sonra yönetimine teşekkürü bir borç biliriz,bundan sonraki çalışmalardada en az şuanki özveriyle çalışacağınızdan eminiz’’dedi .

MKYK üyesi Gökhan Bahçecik ise yaptığı konuşmada; “Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere, yani gençlere verdiği önemi biliyorsunuz. Bizler Asım’ın nesliyiz diyoruz. Ülkemiz bizlerden çok hizmetler beklemektedir. Ülkemizin gelecek 2023 ve 2071 hedeflerini biz gençler belirleyeceğiz. Bunun için önce ülkemiz diyoruz. Yerel kalkınmayı illerden başlatıyoruz.. Hizmet edenlerden Allah razı olsun diyoruz fakat belediyecilik bizim işimiz. AK Parti kadrolarında bizlere ne görev verilirse verilsin işimizi ve görevimizi eksiksiz yapmak zorundayız. Hendek gençlik kollarına bu noktada güveniyoruz. İlçe Başkanımız çok heyecanlı sizler çok heyecanlısınız. Bu bizleri çok memnun ve mutlu etti. Sizler Genel Merkez ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Allah yardımcımız olsun.” dedi.

 

AK Parti Gençlik Kolları Hendek İlçe Başkanı Bilal Deniz misafirleri Hendek’te ağırlamaktan duyduğu memnuniyetini ifade ederek bir konuşma yaptı. Deniz şunları kaydetti: “Genel Merkezimizden gelen başkanlarımıza ve Sakarya İl Başkanımıza teşkilatım ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Bu ziyaret bizlere sinerji ve ayrı bir motivasyon kazandırdı. Amacımız bu kubbede hoş bir seda bırakmak ve aldığımız hizmet bayağını daha ilerilere götürmektir. Bizler aldığımız emaneti laiki ile yerine getireceğiz. Hendek hak ettiği konuma gelecek ve buna da gençlik olarak biz damga vuracağız. Bizler nutuk çeken bir gençlik değil, çağı anlayan, yorumlayan, milli ve manevi değerlere sahip çıkan bir gençliğiz. Hizmetlerle ülkemize damga vuran gençliğiz biz. Sizlere tekrar teşekkür ediyor, selam ve saygılar sunuyoruz” dedi.