Hendek Vadi Emlak
 

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” nü Hendek’teki bazı engelli ve  aileleri ile birlikte geçirdi.

Dünya engelliler gününde AK Parti Kadın kollarının Engelli ve aileleri ziyaretlerinde Ziyarete Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun, Teşkilat Başkanı Tülin Demirbacak, Sosyal  İşler Başkanı Necla Yıldız, Ekonomi İşler Başkanı Reyhan Topatan, Hendek Tüm Engelliler Derneği Başkanı Emin Demir katıldı.

 

Engelli  ailelerini ziyaret eden Dursun, engelli ve ailelerin şikayet ve isteklerini dinledi. Onlara Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve  Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin  selamlarını getirdiğini söyleyen Gülşen Fatma dursun onlarla dertleşti.

AK Parti Hendek Kadın kolları başkanı Gülşen Fatma Dursun “ Son yıllarda Ak Partinin engellilere yönelik hizmetlerden dolayı engellilerin engelleri aştığını belirterek” Bu konuda hem hükümetimizin hem de Belediye başkanımızın çok büyük hizmetleri oldu.Engelli aileleri artık eskisi gibi çaresiz olmayacaklar , hem maddi hem de manevi bakımdan daha güçlü olacaklar.

Engelli aileleri AK Parti Kadın kollarının ziyaretlerden çok memnun kaldıklarını ifade ederek teşekkür ettiler.

Eskiden yatalak hastaların sadece bezlerini yıkamaya vaktimiz yetmiyordu diyen aileler bezler şimdi bedava olduğu gibi hastamıza bakmak da ücretli oldu. Bizi devletimiz maaşa bağladı. Allah devletimize zeval vermesin. Hastamıza bakıyoruz sevap alıyoruz hem de dışarıda çalışır gibi maaş alıyoruz şeklinde konuştular.

Kas erimesi olan Muhammet Yunus Özkaya’nın annesi “ hastaneye gitmek çok zordu , belediye başkanımız ayağımıza araba yolluyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.Allah razı olsun “ dedi.

Hendek Tüm Engelliler Derneği ziyaretinde ise Dernek  Başkanı Emin Demir Hendek’te ki engellilerle ilgili bilgiler  verdi. Hendek’te 1500 e yakın engellinin olduğunu ifade eden Demir, bunların yaklaşık 400 kişisi bakım aylığı alıyor dedi.