Hendek Vadi Emlak
Sakarya Aile Hekimleri Derneği Kurucu Başkanı İbrahim Afşari, görevi Hendek'te görev yapan ve Haberhendek sitemiz köşe yazarı Dr. Rıdvan Karagöz’e bıraktı. Doktorlar bu güzel gecede stres atma imkanı da buldu.

 Teşekkür ediyoruz  

Adapazarı Grand Otelde verilen yemeğe bir önceki başkan İbrahim Afşari ve yönetim kurulu üyeleri ev sahipliği yaptı. Aile Hekimlerinin yeni yönetiminde olan  Başkan Dr. Rıdvan Karagöz,Genel Sekreter Aslı Şanlı Kahraman, 2.Başkan Veysel Yaşar Örs, Mali Sekreter Fırat Karadeniz ve yönetim kurulda gece de personelleri ile birlikte yer aldı. Yemekte konuşma yapan yeni Başkan Rıdvan Karagöz, ''Biz 23 Ekimde bir önceki yönetimden görevi devraldık. Bir önceki arkadaşlarımıza özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum. Yeni yönetim olarak, kendilerinden aldığımız görevi tecrübelerinden faydalanarak daha da ileriye götüreceğimize inanıyorum'' dedi.

 

Plaket töreni

Daha sonra ise yeni yönetim, eski yönetime hizmetleri için teşekkür plaketi verirken, Kurucu Başkanı İbrahim Afşari’de, “Yönetime getirdiğimiz yeni arkadaşlarla idaremize taze kan katılmış oldu. Bizler hep birlikte Aile Hekimliği sistemini hem biz hekimler, hemde vatandaşımız için en iyisi olacak şekilde çalışıyoruz. Birlikte yine dayanışma içinde devam edeceğiz” dedi. Yeni  yönetik kurulu daha iyi çalışmalar yapmak için bir pasta keserek, bu mutlu anı perçinleştirdi. Yemek  karşılıklı yapılan mesleki fikir alış verişi sonrasında sona erdi