Hendek İnşaat Tadilat

Yağmur sularının ve kanalizasyon hattının okulun bodrum katına basması nedeniyle yeni Eğitime geçen Okul binasının da zarar gördüğü bu sorunun çözülmemesi halinde ilerleyen yıllarda Okul Binasının çürümeye yüz tutacağını belirten Veliler de bir an önce  okullar açılmadan tatil döneminde çözüme kavuşturulmasını istediler.

Velilerde çocuklarının sınıflarda kalorifer peteklerinin yetersizliği nedeniyle soğukta ders yapmak zorunda kaldığını söyleyerek yetkililerin sıcak ortamın sağlanması için gerekenin yapılmasını istediler.

Murat Nişancı İlkokul ve Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanları Selami Özarslan ve Hakan Durmaz Okul ile ilgili yaşanan sıkıntıları şu ifadeler ile dile getirdiler “ En ufak bir yağmur yağdığı zaman pis su okulumuzun bodrum katına basıyor. Su motorlarımız yetersiz. Kanalizasyonumuz çalışmıyor. Bunun yanı sıra sorunlarımızdan biri de Okulumuzda ki sınıflarımızda bulunan Kalorifer peteklerinin küçük olması nedeniyle Öğretmenler ve öğrencilerimiz montlarla oturuyorlar. Kalorifer peteklerinin değiştirilmesi ile ilgili talepte bulunduk. Ancak kulak arkası yapılarak değişilmedi. Okulumuzun bodrum katına su basması nedeniyle Milli Eğitim bize motor verdi ancak motorlar iki gün çalışıyor sonra çalışmıyor. Son olarak okulumuzda çok şey noksan diyerek okulların tatil olması nedeniyle biran önce çözüm bulunması için  yetkilileri göreve çağırdılar.