Hendek İnşaat Tadilat

MHP Sakarya Milletvekili A.Adayı olan Ahmet Mercan yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi " Değerli Hendekli Kardeşlerim, 7 Haziran 2015 Genel seçimlerine Milliyetçi Hareket Partisinden aday adayı olduğum süreçte göstermiş olduğunuz samimi desteğe sonsuz teşekkür ederim

Milliyetçi – Ülkücü hareketin bir mensubu olarak açıklanan Sakarya Milliyetçi Hareket Partisi listesine sonuna kadar destek olacağım, bizler bu vatana bu necip millete karşılıksız sevdalanmış bir hareketin mensubu olarak milletimize hizmete son nefesimize kadar devam edeceğiz.

Bu yola çıkarken milletimize ve Hendekli kardeşlerimize hizmetin dışında hiç bir beklentimiz olmamıştır,bundan sonrada Ahmet MERCAN olarak hendekli kardeşlerimizin hizmetinde ve yanında olacağım.

Yüce Türk milletinin mevcut iktidarın zülmünden kurtulması Milliyetçi – Vatansever kadroların iktidara gelmesi için sizlerden aldığım güç ile mücadeleme yılmadan devam edeceğim, Bu mücadelede sizlerinde benimle birlikte hareket edeceğine yürekten inanıyorum.

Bu vesile ile Sakarya'mıza hizmete talip olan 7 Bozkurt yürekli kardeşlerime sonsuz başarılar diliyor, her an yanlarında olacağımı deklare ediyorum.

Tüm Sakaryalı hemşerilerime bu kutsal mücadelede bizlerle birlikte yürümeye davet ediyorum.

Yolsuzluklara – Adeletsizliklere dur demek için Bizimle Yürü Sakarya

Yandaş kayırmaya dur demek için Bizimle Yürü Sakarya

Şehit kanları ile yoğrulmuş bu cennet vatanın bölünmez bütünlüğü için Bizimle Yürü Sakarya

Ayrıştırmaya – Bölüştürmeye dur demek için Bizimle Yürü Sakarya

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Sakaryalı ve Hendekli kardeşlerime en derin saygılarımı sunuyor Allaha emanet ediyorum" dedi.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Ahmet MERCAN