Hendek İnşaat Tadilat

Doğal Gaz Faturalarınız Artık Cebinizde ve Mailinizde!

Şirketimiz abonelerinin sayaçlarını her ayın belirli dönemlerinde okumakta ve doğal gaz faturalarını oluşturarak abonelerimizin adreslerine bırakmaktadır. Bazı abonelerimiz doğal gaz faturalarının, gerek olumsuz hava şartları gerekse önlenemeyen bazı nedenlerden dolayı kendilerine ulaşmadığını belirtmişlerdir. Kısa süre önce başlattığımız inceleme kapsamında; abonelerimizin tüketim faturalarının kendilerine ulaşmadığı durumlarda çeşitli mağduriyetler yaşadıklarını tespit etmiş bulunmaktayız. Mağduriyetin dönemi olmaz ama özellikle kış aylarında hiçbir abonemizin faturası eline ulaşmadığı için borcundan dolayı doğal gazının kesilmesini istemeyiz. Bu nedenle Şirket olarak abonelerimizin adreslerine bırakmış olduğumuz faturaların miktar ve son ödeme tarihi bilgilerini SMS olarak ve e-posta olarak gönderme kararı almış bulunmaktayız.

 

Bu Hizmetten Nasıl Yararlanırım?

 

AGDAŞ olarak başlattığımız SMS ve e-posta hizmetinin herhangi bir ücreti ya da karşılığı bulunmamaktadır. Abonelerimiz tamamen ücretsiz olan yeni hizmetimizden yararlanmak için mutlaka sistemimizdeki bilgilerinin güncel ve doğru olduğundan emin olmalıdırlar. Sistemimizdeki abonelikler mükellef bazlı oluşturulduğundan, birden fazla doğal gaz aboneliği bulunan abonelerimizin tüm aboneliklere ait bilgilerini güncellemeleri gibi bir gereksinim doğurmamaktadır. Yani her abonenin sistemde kişisel olarak tek kaydı bulunmaktadır ve kişisel bilgilerin güncellenmesi demek, o kişiye bağlı tüm aboneliklerle ilgili bilgilerin güncellenmesi anlamını taşımaktadır.

 

Bilgilerimi Nasıl Güncellerim?

 

AGDAŞ aboneleri bilgilerini, 444 54 99 numaralı Çağrı Merkezinden ve AGDAŞ Müşteri Merkezlerinden güncelleyebilmektedirler. Aynı zamanda www.agdas.com.tr adresli kurumsal web sitesinde üyelik oluşturan aboneler, AGDAŞ’la ilgili tüm borçlarını istedikleri zaman, istedikleri yerde sorgulayıp öğrenebilmektedirler.

 

AGDAŞ

Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş.