Hendek Vadi Emlak
AGDAŞ Hendek Abone merkezinde ki personelin yetersizliği vatandaşları isyan ettirdi.

Her geçen gün Doğalgaz abonesinin arttığı Hendek’te Abone merkezinde bulunan bir personel hem Abonelik işlemlerini yürütüyor,hemde Doğalgaz fatua ücreti tahsil  etmesi Vatandaşları isyan ettirdi.Personel yetersizliği ,yerin darlığı ile birlikte AGDAŞ Abone merkezinde kuyruklar oluşuyor.

Vatandaşlar bir yandan Abone olmak için bir yandan fatura ödemek için gittikleri AGDAŞ Abone merkezinde kuyrukların oluşması ve bir personelin görev yapmasından dolayı yetkililerin bu soruna bir an önce çözüm bulmalarını istediler.

Vatandaşlar her geçen gün ilçemizde abone sayısı artıyor.Ancak AGDAŞ yetkilileri ufacık bir yerde bir personelle bütün hizmeti vermeye çalışıyor.Kış ayları nedeniyle uzun kuyruklar olması bizleri hem rahatsız ediyo hemde işlerimizden uzun bir süre alıkoyuyor.Yetkililerin bu soruna biran önce çözüm bulmasını istiyoruz diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Fatura yatırmak için kuyrukta bekleyen bir çokvatandaş ise AGDAŞ Yetkilileri istek ve şikayet kutusu koyduklarını ve kendilerinin de bir çok kez bu konuda şikayet ettiklerini söylediklerini belirterek şikayet kutusunun göstermelik koyulduğunu çözüm için hiçbir şey yapılmadığını söylediler.