Hendek Vadi Emlak
AGDAŞ 20 Haziran 2013 tarihi itibarıyla başlattığı: “Herkes İçin Doğal Gaz” isimli kampanyasını eylül ayı sonunda bitiriyor.

Kampanya kapsamında Bağlantı Bedeli’ne 4 taksit, kredi kartına ise 12 taksit yapılıyor.

 

AGDAŞ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; kampanya sonuna yaklaşırken özellikle yaz dönemlerindeki kampanyaların öneminden bahsedildi. Ayrıca;Halkımıza konfor, ekonomiklik ve birçok ayrıcalık tanırken; herkesin doğal gaz kullanabilmesi için ödeme kolaylıkları da sağlamalıyız. Biz AGDAŞ olarak her yıl yeni kampanyalar üreterek tüm halkımıza kolaylıklar sunmayı hedefliyoruz. Şirket prensibi olarak her yıl sadece belirli dönemlerde kampanyalar yapıyoruz. Bu da halkımızın özellikle kampanya dönemlerini iyi değerlendirmesi anlamına gelmektedir. Herkes İçin Doğal Gaz  kampanyasını özellikle dönüşümün fazla olduğu dönemde yapmak istedik. Amacımız halkımıza her anlamda ayrıcalıklar ve kaliteli hizmet sunmaktır denildi.

Doğal Gaz Kullanmak Ayrıcalıktır

Son olarak doğal gaz kullanmanın ayrıcalığına vurgu yapılırken; Doğal gaz kullanmak hayatımızda birçok değişikliğe sebebiyet veriyor. Doğal gaza geçerek hayatımıza konforu, kaliteyi, ekonomikliği ve sağlıklı yaşam ayrıcalığı katıyoruz. Bu yılki sloganımız Herkes İçin Doğal Gaz şeklinde açıklama yapıldı.