Hendek Vadi Emlak

AGDAŞ bir paylaşım kumbarası oluşturmuş ve katılım gösterenler bu kumbarada, paylaşmak istedikleri kitapları ve oyuncakları paylaşmaktadırlar.  AGDAŞ, duyarlı kişiler tarafından paylaşılan bu kitap ve oyuncakları ihtiyaç sahibi kişilere iletme sorumluluğu kapsamında, milli eğitim müdürlüğü, köy okullarıyla ve yardım dernekleriyle paylaşmaktadır.

 

3 Ayda 1500’e Yakın Kitap Toplandı

 

AGDAŞ Paylaşım Kumbarası’nda yaklaşık olarak 3 ay gibi bir sürede 1472 adet kitap ve 811 adet oyuncak toplanmıştır. AGDAŞ toplanan bu paylaşımları yakın zaman içerisinde bir köy okuluyla paylaşacaktır.

 

Paylaşım Kumbarası Serdivan AVM’de!

 

Şehirde yaşayanların özellikle kış aylarında en çok vakit geçirdiği yerler alışveriş merkezleri olmaktadır. Bu nedenle AGDAŞ söz konusu kumbarayı ilk etapta AVM’lerde kurmayı düşünmektedir. Yaklaşık 3 ay gibi bir süredir Ada AVM’de duran Paylaşım Kumbarası, Ocak ayının sonuna kadar Serdivan AVM’nin giriş katında bulunacaktır.

 

Paylaşmak Güzeldir.

 

AGDAŞ önemli bir projeye imza atmıştır ama bu proje sadece AGDAŞ’ın değil, herkesin projesi olmalıdır. Paylaşım Kumbarası projesi şehirde daha da yaygınlaştırılmalıdır. Proje ne kadar çok yaygınlaştırılırsa o kadar değerli hale gelecektir.

 

Sizler de paylaşmak istediğiniz kitap ve oyuncaklarınızı AGDAŞ Paylaşım Kumbarası’na atarak, bu değerli projeye katkıda bulunabilirsiniz. Unutmayın; Paylaşım Kumbarası Ocak ayı sonuna kadar Serdivan AVM’de olacaktır.