Hendek İnşaat Tadilat
AGDAŞ’ın 30 Eylül 2013tarihinde biten kampanyası, “Herkes İçin Doğal Gaz” sloganı ile ekim ayı sonunakadar devam edecek. 31 Ekim 2013 tarihine kadar uzatılan kampanyada, doğalgaza geçişte büyük kolaylıklar sunulmaya devam ediliyor.

 ‘Herkes İçin Doğal Gaz’ kampanyasında Bağlantı Bedeli’ne taahhütname kapsamında 4 Taksit, Kredi Kartına ise 12 Taksit yapılıyor.

31 Ekim 2013 itibarıyla sona erecek kampanyanın özellikle fazla taksit seçeneğiyle dikkat çekiyor.Konuyla ilgili AGDAŞ’tan; “Kampanyalarımız sıklıkla ve uzun süreli olmuyor; bundan dolayı vatandaşlarımız bağlantı aboneliklerini özellikle kampanya dönemlerinde gerçekleştirmek istiyorlar. Bu durum kampanya dönemlerinin verimli ve yoğun geçmesine sebebiyet veriyor. Aboneliklerin fazla olduğu dönemde vatandaşlarımızın yoğun talepleri doğrultusunda kampanyamızı ekim ayı sonuna kadar uzatma kararı almış bulunmaktayız. Aboneliğini henüz yaptırmayan vatandaşlarımızın bu süreyi faydalı kullanmalarını temenni ediyoruz.” şeklinde bir açıklama yapıldı.