Hendek İnşaat Tadilat
SAÜ Eğitim Fakültesi Hendek Toplum Gönüllüleri vakfı öğrencilerinin hazırladığı “Renkli Hayatlar” projesi kapsamında ADAWOS Grubu ,Hendek Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi öğrencilerini ziyaret ettiler.

Dünya engelliler günü etkinlikleri çerçevesinde SAÜ Eğitim Fakültesi Hendek Toplum Gönüllüleri vakfı öğrencilerinden Cihat Emre Baytur’un fikirleri ile hayata geçirilen “Renkli hayatlar “ projesi kapsamında ADAWOS Grubu Serkan Tapşın başkanlığında 20 araç ile Hendek Gelişimsel Yaklaşım Eğitim ve Rehabilitasyon merkezini ziyaret ettiler.

Hendek Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi öğrencileri kendi elleri ile hazırladıkları WOSWOS araç figürünün bulunduğu tabloyu ADAWOS Grubu Serkan Tapşın’a hediye ettiler.

ADAWOS Gurubu Başkanı Serkan Tapşın öğrencilerin yaptığı sürpriz karşısında hem duygulandı hem  de mutluluğunu ifade ederek çok özel bir hediye aldığından dolayı çok mutlu olduğunu söyleyerek öğrencilere çok teşekkür etti.

Hendek Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi müdürü Hilal Yanık Bahadır ,Dünya engelliler günü nedeniyle düzenlenen etkinlik nedeniyle  öncelikle projeyi hayata geçiren Eğitim Fakültesi öğrencilerine ve böylesine güzel bir günde öğrencilerine mutluluk yaşatan ADAWOS Grubu Başkanı ve üyelerine çok teşekkür etti.

 ADAWOS Grubuna ait araçların süslenmesi ile birlikte Rehabilitasyon merkezi öğrencileri araçlara bindirilerek Konvoy halinde ilçe turu attılar.

Hendek Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi  öğrencilerini  gezdiren ADAWOS grubu daha sonra Hendek Belediyesinin konuğu oldular.