Hendek İnşaat Tadilat

MHP Milletvekili Adayları Zihni Açba, Ali Rıza Acartürk ve Serdar Çakan, MHP Pamukova İlçe Başkanı Orhan Sezer ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Teşkilat binasında bir süre sohbet ettiler.

MHP Milletvekili adayları Zihni Açba, Ali Rıza Acartürk ve Serdar Çakan daha sonra İlçe Başkanı Orhan Sezer  ile birlikte Pazaryeri esnafı, Esnaflarını ziyaret ederek vatandaşların sorun ve taleplerini dinlediler.

Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği MHP Milletvekili Adayları ülkenin geleceği ve bütünlüğü için tek adresin MHP olduğunu ifade ederek gereken tüm çalışmayı yapacaklarını vurguladılar.

Arazi satışlarında usulsüzlük

Pamukova’da MHP Milletvekili Adayları ile sohbet eden Vatandaşlar özellikle Büyükşehir yasası ile birlikte Köy statüsünden çıkan Mahallelerde Köy arazilerinin satılmaya başlandığını ve özellikle Fevziye mahallesinde bulunan arazilerin satışlarının usulsüz yapıldığını söyleyerek tepkilerini dile getirdiler.

Vatandaşlar ayrıca köy statüsünden çıkan mahallelerde hiçbir harcama yapmayan SASKİ’nin su faturası ile birlikte atık su ücreti aldığını söyleyerek “ Köy statüsünden çıkan mahallelerimizde su’yun getirilmesi ile ilgili tüm çalışmayı biz vatandaşlar yaparken , SASKİ hiçbir şekilde çalışma yapmadığı halde bizlerden hem su faturası hem de atık su parası alınıyor. Bu adaletsizliktir diyerek serzenişte bulundular.

Vatandaşlardan yoğun ilgi gören MHP Milletvekili adayları vatandaşların sorun ve taleplerini not alarak gereken çalışmayı yapacaklarını ifade ettiler.

Pazaryeri esnafı ve esnaf ziyaretinin ardından MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba daha sonra 27 no’lu Pamukova Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Şaban Özzaim ve Yönetimini ziyaret etti.

Hedef Birinci Parti Olmak

Pamukova Taşıyıcılar Kooperatifinde Başkan ve Kooperatif üyeleri ile sohbet eden Milletvekili Adayı Zihni Açba “ Birlik ve beraberlik içerisinde Aday arkadaşlarımız ile birlikte hedeflediğimiz Sakarya’da birinci parti olacağımıza inanıyoruz. Sahada çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Sakarya’da gitmediğimiz yer sıkmadığımız el kalmayacak” ifadelerine yer vererek Pamukova halkına, esnafına ve Kooperatif üyelerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Vatandaşlardan ve Başkandan Teşekkür

Kooperatif Başkanı Şaban Özzaim, MHP Milletvekili adayımız Zihni Açba’nın ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür etti.

Açba ayrıca üç ayların başlaması ve Regaip kandili nedeniyle “Manevi dirilişe, manevi arınmaya, kardeşliğe ve gerçekçi barış ortamının tesis edilmesine vesile olması dileklerimle aziz milletimizin ve Türk-İslam aleminin mübarek ‘Üç Ayları’nı ve Regaip Kandili’ni dualarımla birlikte kutluyorum. Özellikle bu gece idrak edeceğimiz Kandil’in birliğimize ve beraberliğimize katkı vermesini, Müslümanların yaşadığı sarsıcı ve hüzün verici hadiselerin sonlanması için bir dönüm noktası olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Pamkuova’daki ziyaretlerinin ardından Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesinde tedavi gören Akyazı Muhtarlar Derneği Bekir Durmuş’u ziyaret eden MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba geçmiş olsun dileklerini iletti. Açba hastane ziyaretinin ardından Ülkücü Kuruluşların düzenlediği Kutlu Doğum Programına katıldı.