Hendek Vadi Emlak

MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba , Akyazı İlçe Başkanı Doğan Eroğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Küçücek ve  Altındere mahallelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Küçücek mahallesinde esnafları tek tek gezen Açba sorun ve istekleri dinledi. Ziyaretleri sırasında yoğun ilgi gören Açba vatandaşlara rozet takarak ziyaretlerini taçlandırdı.

İstiklal Mahallesin de kadınlar Belediye’den şikayetçi olduklarını ifade ederek “ Belediye Başkanı seçimlerinde bizlere verdikleri sözlerin hiçbirini yerine getirmediler. Mahallemizde Çöp konteynırı ve yolların temizlenmesi konusunda isteğimiz oldu. Ancak ne konteynır gönderdiler nede temizlik yapıyorlar kendi çabalarımız ile mahallemizi temiz tutmaya çalışıyoruz diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen Açba, MHP’yi iktidara taşımak için destek istedi.

Küçücek Mahallesi ziyaretinin ardından Açba, Eroğlu ve beraberindekiler Altındere mahallesinde vatandaşları ve esnafları ziyaret etti.

Altındere mahallesinde Esnaf ve vatandaşları ziyaretin ardından Umre’den gelen Cafer Aydın’ı evinde ziyaret etmesinin ardından Açba programlarını ev toplantıları ile sürdürdü.

Vatandaşlarla da sohbet ederek değerlendirmelerde bulunan MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba” Sakarya’nın en ücra köşesine kadar gitmedik yer, sıkmadık el bırakmayacağız. Önümüzde ki günlerde çalışmalarımız daha da artarak hız kazanacak. MHP Genel Merkezimizin kamuoyuna ve Türk Milletine sunacağı seçim beyannamesi ile ülkemiz ekonomiden, sosyal politikalara kadar vatandaşlarımızın refahı ve huzuru için en güzel şekilde hazırlanmış projeleri milletimize aktaracağız. MHP İktidar olma yolunda emin adımlarla ilerliyor “ ifadelerine yer verdi.