Hendek İnşaat Tadilat

Sevgili dostlarım

İki ayı aşkın süredir sürdürdüğümüz seçim kampanyamıza gerek Aday Adaylığı ve gerekse Adaylık döneminde katkı sağlayan siz değerli dostlarıma yakın çalışma arkadaşlarıma, halen görevde bulunan Teşkilatımızın il ve ilçe başkalarına ve yöneticilerine ,il ve ilçe başkanlarım başta olmak üzere Geçmişte görev yapmış tüm teşkilat mensupları ve parti üyelerimize , Partili partisiz gece gündüz gayretlerini esirgemeyen dost akraba ve arkadaşlarıma, Hanım komisyonları başta olmak üzere bu çalışmalara görevli görevsiz her açıdan katkıda bulunan değerli hanım arkadaş ve kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi ve minnetimi sunuyorum.
Üstad Mehmet Akif’in deyişi ile “Adam Mısın: Ebediyyen Cihanda Hürsün, Gez; Yular Takıp Bir kimsecik Seni Sürükleyemez. Adam Değil Misin: Oğlum, Gönüllüsün Semere, Küfür Savurma Boyun Eğdiğin Semercilere.” Tanımlamasındaki ADAM kelimesinin anlamını şahsınızda bulmasına vücud verdiniz.
Seçim sonuçlarının ümid ettiğimiz gibi olmaması nefsimiz açısından hiçbir anlam ifade etmezken tek üzüntüm sizlerin yaşadığı hayal kırıklığıdır.
Dostluk çizgimizde yerini alanların gönlümüzdeki zirvesinde kapladıkları yeri tarif etmek imkansızdır bilesiniz.
Bu vesile ile ellerindeki tüm imkanlarla hakikatten başka bir şeyi barındırmayan asla yalan ve iftiraya yer vermeyen seçim kampanyamıza destek veren herkesi gayretlerinden dolayı kutluyor sevgi saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.

ALİRIZA ACARTÜRK