Hendek Vadi Emlak

Acartürk “Biz önce Sakaryalı duruşumuzla, şehrimizdeki ve güzel ülkemizdeki sorunları çözeceğimize söz verdik. Kendimizi hemşehrilerimize çok iyi anlattığımızı düşünüyorum. Artık bundan sonrası Sakaryalıların tercihi ve Cenab-ı Allah’ın taktiridir.” diye konuştu.

 

SORUMLULAR

1 Kasım erken seçim sürecini değerlendiren MHP Sakarya Milletvekili Adayı Alirıza Acartürk, “Saha çalışmalarımızda gördük ki, Sakarya gerçekten iyi yönetilmiyor. Sorunları sağlıklı bir şekilde Ankara’ya iletilmiyor ve çözüm bulunamıyor. İnsanlarımız muhatap bulamıyorlar. Ben Sakarya’da doğup büyüyen, içinizden biri olarak bu mahrum bırakılışı kabullenemiyorum. Hem partizanlık, hem de ehil olmayan kadroların bir şekilde göreve gelmeleri Sakarya’ya büyük zarar vermiştir. Şimdi yaraları sarmanın, diğer şehirlerle arayı kapatmanın ve her yönüyle Sakarya’yı Öncü Şehir yapma vaktidir.” Dedi.

 

SAKARYALILARIN TERCİHİ

Daha önceki seçimlerde olduğu gibi 1 Kasım’da da Sandıktan çıkacak sonuca razı olacaklarını ifade eden Acartürk, “Biz 7 Haziran’da ‘Önce Türkiye, Öncü Sakarya’ sloganıyla yola çıktık ve Sakaryalılarla projelerimizi paylaştık. 1 Kasım öncesinde de Sakarya’nın temsil sorunu, sahipsizli ile ilgili durumu nasıl giderebileceğimizi anlattık. Sakarya’nın meselelerine samimi bir şekilde sahip çıkacağımızın sözünü verdik. Ve sahada, verdiğimiz bu söz karşılığını buldu. Sakarya’da bugüne kadar hiç görmediğimiz kadar büyük bir teveccüh ile karşılaştık. Artık bundan sonrası Sakaryalıların tercihi ve Cenab-ı Allah’ın taktiridir.” diye konuştu.