Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te meydana gelen kazada üç aracın karıştığı kazada bir kişi öldü iki kişi ağır yaralandı.

Edinilen bilgilere göre ; Hendek TEM Otoyolu bağlantı yolu üzerinde Hendek’ten gişeler istikametine seyreden Seyfi D. İdaresinde ki 34 DU 9106 plakalı minibüs önce aynı yönde seyreden ve Noksel Fabrikası istikametine dönmek isteyen Recep Genç İdaresinde ki 54 B 6652 plakalı panelvan’a ardından Noksel Fabrikası istikametinden TEM Bağlantı yoluna çıkmak üzere olan sürücüsü tespit edilemeyen 54 EK 847 plakalı minibüse çarptı.Kazada ağır yaralanan Kemal Varlıca 112  Sağlık personelinin tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.Çarpmanın etkisi ile yoldan çıkan Minibüste bulunan Ali Zengin (62) ve Hamdi Çoban (54) ağır yaralandı.Yaralılara olay yerine gelen 112 Acil ambulansı sağlık personeli tarafından müdahale edildi ve Hendek Devlet Hastanesine kaldırıldılar.

CHP Hendek İlçe Yönetim kurulu üyesi Cengiz Varlıca ve Şöförler odası başkanı Cemil Varlıca’nın amca oğlu olan ve kazada hayatını kaybeden Kemal Varlıca’nın cesedi Hendek Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Kazada ağır yaralı olan Yenimahalle Mehmet Sürek Camii yaptırma ve yaşatma derneği Başkanı Ali Zengin ve Dernek üyesi Hamdi Çoban’ın yakınları hastaneye akın ederek yakınları hakkında bilgiler aldılar.