21 nisan salı günü Han-Pet tesislerinde kahvaltıda gurupları belirledik.ve kura çekimi gerçekleştirildi.

04 Mayıs 2015 tarihinde ilk maç oynanacak.gruplar 02 haziranda bitecek çeyrek final için kura çekilecek haziran ayının ikinci haftasında finaller oynanacak.

Turunuva Komisyonunda Ufuk Güngör, Alper Atala,Selim Koçal, Gürcan Sucuoğlu, Mustafa Uzun ve Fatih Erol yer alıyor.

 

Katılan Fabrikalar

1

 

AKPA ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET A.Ş

2

 

AK-PRES METAL YEDEK PARÇA  MAKİNA SAN.ve TİC.A.Ş

3

 

AYDIN KURUYEMİŞ SAN. VE TİC. A.Ş.

4

 

ÇAĞLA ŞEKERLİ MAMÜLLER SAN.VE TİC. A.Ş

5

 

ÇAKMAK VİNÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

6

 

EKSAN MEKANİZMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

7

 

ERZEN OTOMOTİV LTD.ŞTİ.

8

 

GİZEM SERAMİK FRİT VE GLAZÜR SAN.TİC.A.Ş

9

 

GÜLMELET GALVANİZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

10

 

HEKİM YAPI ENDÜSTRİSİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

11

 

ISILSAN MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

12

 

KARAKAYA86 KATOFOREZ KAP. KİM. MAD. MAK.SAN.TİCLTD.ŞTİ

13

 

KOÇAL KAĞIT TEMİZLİK ÜRÜNLERİ MAK. GIDA İNŞ. SAN.TİC.LTD.ŞTİ

14

 

MARFOM SÜNGER KİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ

15

 

PEYMAK GIDA VE END.MAK.İML.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

16

 

RAD – TEK RADYATÖR METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

17

 

TEKNOPANEL ÇATI VE CEPHE KAP. PANELLERİ ÜRETİM SAN.TİC.A.Ş 

18

 

ZEMAN YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş

 

Gruplar:

A GRUBU

ÇAĞLA ŞEKERLİ MAMÜLLER SAN.VE TİC. A.Ş

ERZEN OTOMOTİV LTD.ŞTİ.

GİZEM SERAMİK FRİT VE GLAZÜR SAN.TİC.A.Ş

MARFOM SÜNGER KİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ

PEYMAK GIDA VE END.MAK.İML.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

ZEMAN YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş

B GRUBU

AK-PRES METAL YEDEK PARÇA  MAKİNA SAN.ve TİC.A.Ş

AYDIN KURUYEMİŞ SAN. VE TİC. A.Ş.

GÜLMELET GALVANİZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

HEKİM YAPI ENDÜSTRİSİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

KARAKAYA86 KATOFOREZ KAP. KİM. MAD. MAK.SAN.TİCLTD.ŞTİ

TEKNOPANEL ÇATI VE CEPHE KAP. PANELLERİ ÜRETİM SAN.TİC.A.Ş 

C GRUBU

AKPA ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET A.Ş

ÇAKMAK VİNÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

EKSAN MEKANİZMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

ISILSAN MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

KOÇAL KAĞIT TEMİZLİK ÜRÜNLERİ MAK. GIDA İNŞ. SAN.TİC.LTD.ŞTİ

RAD – TEK RADYATÖR METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

 

 

Maç Programı:

Maç
Sırası

Ev Sahibi

 Deplasman Takımı

Maç Saati

Tarih

1

MARFOM SÜNGER

 ERZEN OTOMOTİV

18:30 - 19:40

04 Mayıs 2015 Pazartesi

2

KARAKAYA 86

 AK-PRES

19:45 - 20:55

04 Mayıs 2015 Pazartesi

3

ISILSAN MAKİNA

 EKSAN MEKANİZMA

18:30 - 19:40

05 Mayıs 2015 Salı

4

ZEMAN YAPI

 GİZEM FRİT

19:45 - 20:55

05 Mayıs 2015 Salı

5

GÜLMELET GALVANİZ

 AYDIN KURUYEMİŞ

18:30 - 19:40

06 Mayıs 2015 Çarşamba

6

KOÇAL KAĞIT

 AKPA ALÜMİNYUM

19:45 - 20:55

06 Mayıs 2015 Çarşamba

7

PEYMAK GIDA

 ÇAĞLA ÇİKOLATA

18:30 - 19:40

07 Mayıs 2015 Perşembe

8

RAD-TEK RADYATÖR

 ÇAKMAK VİNÇ

19:45 - 20:55

07 Mayıs 2015 Perşembe

9

HEKİM YAPI

 TEKNOPANEL

18:30 - 19:40

08 Mayıs 2015 Cuma

10

MARFOM SÜNGER

 GİZEM FRİT

19:45 - 20:55

08 Mayıs 2015 Cuma

11

KARAKAYA 86

 AYDIN KURUYEMİŞ

18:30 - 19:40

11 Mayıs 2015 Pazartesi

12

ISILSAN MAKİNA

 AKPA ALÜMİNYUM

19:45 - 20:55

11 Mayıs 2015 Pazartesi

13

AK-PRES

 TEKNOPANEL

18:30 - 19:40

12 Mayıs 2015 Salı

14

ERZEN OTOMOTİV

 ÇAĞLA ÇİKOLATA

19:45 - 20:55

12 Mayıs 2015 Salı

15

KARAKAYA 86

 TEKNOPANEL

18:30 - 19:40

13 Mayıs 2015 Çarşamba

16

ZEMAN YAPI

 PEYMAK GIDA

19:45 - 20:55

13 Mayıs 2015 Çarşamba

17

GÜLMELET GALVANİZ

 HEKİM YAPI

18:30 - 19:40

14 Mayıs 2015 Perşembe

18

KOÇAL KAĞIT

 RAD-TEK RADYATÖR

19:45 - 20:55

14 Mayıs 2015 Perşembe

19

MARFOM SÜNGER

 ÇAĞLA ÇİKOLATA

18:30 - 19:40

15 Mayıs 2015 Cuma

20

EKSAN MEKANİZMA

 ÇAKMAK VİNÇ

19:45 - 20:55

15 Mayıs 2015 Cuma

21

GİZEM FRİT

 PEYMAK GIDA

18:30 - 19:40

18 Mayıs 2015 Pazartesi

22

ISILSAN MAKİNA

 ÇAKMAK VİNÇ

19:45 - 20:55

18 Mayıs 2015 Pazartesi

23

AKPA ALÜMİNYUM

 RAD-TEK RADYATÖR

18:30 - 19:40

20 Mayıs 2015 Çarşamba

24

AYDIN KURUYEMİŞ

 HEKİM YAPI

19:45 - 20:55

20 Mayıs 2015 Çarşamba

25

ERZEN OTOMOTİV

 ZEMAN YAPI

18:30 - 19:40

21 Mayıs 2015 Perşembe

26

 AK-PRES

 GÜLMELET GALVANİZ

19:45 - 20:55

21 Mayıs 2015 Perşembe

27

EKSAN MEKANİZMA

 KOÇAL KAĞIT

18:30 - 19:40

22 Mayıs 2015 Cuma

28

MARFOM SÜNGER

 PEYMAK GIDA

19:45 - 20:55

22 Mayıs 2015 Cuma

29

KARAKAYA 86

 HEKİM YAPI

18:30 - 19:40

25 Mayıs 2015 Pazartesi

30

ISILSAN MAKİNA

 RAD-TEK RADYATÖR

19:45 - 20:55

25 Mayıs 2015 Pazartesi

34

GİZEM FRİT

 ERZEN OTOMOTİV

18:30 - 19:40

26 Mayıs 2015 Salı

32

TEKNOPANEL

 GÜLMELET GALVANİZ

19:45 - 20:55

26 Mayıs 2015 Salı

33

ÇAKMAK VİNÇ

 KOÇAL KAĞIT

18:30 - 19:40

27 Mayıs 2015 Çarşamba

31

ÇAĞLA ÇİKOLATA

 ZEMAN YAPI

19:45 - 20:55

27 Mayıs 2015 Çarşamba

35

AYDIN KURUYEMİŞ

 AK-PRES

18:30 - 19:40

28 Mayıs 2015 Perşembe

36

AKPA ALÜMİNYUM

 EKSAN MEKANİZMA

19:45 - 20:55

28 Mayıs 2015 Perşembe

37

MARFOM SÜNGER

 ZEMAN YAPI

18:30 - 19:40

29 Mayıs 2015 Cuma

38

KARAKAYA 86

 GÜLMELET GALVANİZ

19:45 - 20:55

29 Mayıs 2015 Cuma

39

ISILSAN MAKİNA

 KOÇAL KAĞIT

18:30 - 19:40

01 Haziran 2015 Pazartesi

40

PEYMAK GIDA

 ERZEN OTOMOTİV

19:45 - 20:55

01 Haziran 2015 Pazartesi

41

RAD-TEK RADYATÖR

 EKSAN MEKANİZMA

18:30 - 19:40

02 Haziran 2015 Salı

42

HEKİM YAPI

 AK-PRES

19:45 - 20:55

02 Haziran 2015 Salı

43

ÇAĞLA ÇİKOLATA

 GİZEM FRİT

18:30 - 19:40

03 Haziran 2015 Çarşamba

44

TEKNOPANEL

 AYDIN KURUYEMİŞ

19:45 - 20:55

03 Haziran 2015 Çarşamba

45

ÇAKMAK VİNÇ

 AKPA ALÜMİNYUM

18:30 - 19:40

04 Haziran 2015 Perşembe