1954 Hendek Spor Kulübü Başkanı Hurşit Koray Oral ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakam Orhan Burhan’ı makamında ziyaret ederek kulübün çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdiler VE Kaymakam Orhan Burhan’a 1954 Hendekspor yazılı kaşkol hediye ettiler.

Sohbet havasında geçen ziyarette Kaymakam Orhan Burhan 1954 Hendek Spor Kulübü Başkanı Hurşit Koray Oral ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başarılar dilediler.

1954 Hendek Spor Kulübü Başkanı Hurşit Koray Oral ve yönetim kurulu üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan’ı ziyaretin ardından Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret ettiler.

Kulüplerinin 1 yıllık bir spor kulübü olduğunu belirten Kulüp Başkanı Hurşit Koray Oral basketbol, hentbol, jimnastik ve yüzme olmak üzere 6-12 yaş grubunda 170 sporcularını olduğunu ifade etti.

Hendek Belediyesi olarak gençleri spora alıştırmak, sporcu bir gençlik yetiştirmek için var olan imkanlarını seferber ettiklerini belirten Başkan Püsküllü, tesisleşmeyi önemsediklerini belirterek futbol alt yapı tesislerini yaz döneminde bitirmeyi hedeflediklerini geçtiğimiz günlerde Ankara’ya yaptıkları ziyarette Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Hendek’te içinde spor salonlarının olduğu bir Gençlik Merkezi yapılması ile ilgili görüştüklerinin müjdesini verdi.

Ziyaret sonunda Püsküllü’ye Kaşkol hediye ettiler.