Hendek Kapalı Spor Salonunda oynanan karşılaşmada Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, 25.Dönem Milletvekili Ali İnci, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, İyi Parti Hendek İlçe Başkanı Fatih Bayındır, Hendek İlçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı ve Hendekli sporseverler 1954 Hendekspor’u yalnız bırakmadı.

Oldukça çekişmeli geçen ilk yarıda konuk ekip Bursagücü daha atak oynarken 1954 Hendekspor açılan farkı kapatmasını bildi ve ilk yarı konuk ekip Bursagücü’nün 17-16 üstünlüğü ile sona erdi. Karşılıklı ataklar ve büyük çekişmenin yer aldığı karşılaşmanın ikinci yarısı karşılıklı atılan goller ile devam etti.

İkinci yarının 23. Dakikasına konuk ekip Bursagücü 3 sayı önde girerken, 1954 Hendekspor oyundan düşmedi ve ataklarına devam etti. Konuk ekip Bursagücü ev sahibi 1954 Hendekspor’a daha üstün ve gol atma başarısı fazla olunca sahadan 39-32 galip ayrılırken, 1954 Hendekspor karşılaşma sonunda mağlup olmasına rağmen grubunu şampiyon olarak tamamlarken, 1954 Hendekspor diğer bir Grup 2. ile maç yapıp kazandığı takdirde plaj-of maçlarına katılacak.

1954 Hendekspor:32

Bursagücü:39

Salon: Hendek Yeni

Hakemler: Mustafa Utku Kılıç, Recep Güzel

1954 Hendekspor: Berkan, Evren, Kerim, M.Sefa, Y.Enes, E.Emir, Asil, Ferhat, Yunus, Celal, Eren, B.Emre, Buğrahan, Sami, Sualp, Bertan

Antrenör: Merve Sefa

Bursagücü: Hüseyin Taş, Hüseyin Önal, Tolga, Sercan, H.İsmail, Yavuz, Kamil, Mustasa, Ayberk, Berk, Alper, Burak, Barış, Muhammed, Mert

Antrenör: Aleyna Eker