MYO ÖĞRENCİLERİNE, ONUR VE YÜKSEK ONUR BELGESİ 
Bu haber 24 Şubat 2012 Cuma günü eklenmiştir. 2062 kez okunmuştur.

MYO ÖĞRENCİLERİNE, ONUR VE YÜKSEK ONUR BELGESİ

Hendek Meslek Yüksekokulunda Yüksek Onur ve Onur belgesi alan öğrencilere belgeleri verildi.

2011-2012 öğretim yılı güz yarıyılı sonunda Yüksek Onur ve Onur belgesi almaya hak kazanan öğrencilerin belgeleri MYO Müdürü Doç. Dr. İbrahim Yüksel, Başkanlığında Müdür Yrd. Yrd. Doç. Dr. Nihat Kurt, Müd. Yrd. Öğr. Gör. Muhammet Özyurt ve Bölüm Başkanlarının da  katıldığı bir törenle öğrencilere verildi.  

Güz yarılı sonunda not ortalamasını 4.00 tam not üzerinden 4.00 ortalama yaparak tamamlayan İşletme Bölümü öğrencisi Fatma Yazar’ a ve Muhasebe ve Vergi Bölümü öğrencisi Hanife Gültaş’ a Hendek MYO Müdürü Doç. Dr. Yüksel belgelerini verirken bu üstün başarılarından dolayı öğrencileri kutladı. Ayrıca 3.95 not ortalaması ile dönemini tamamlayan Muhasebe ve Vergi Bölümü öğrencisi İlknur Gider’ e Müdür  Yrd.  Öğr. Gör. Muhammet Özyurt belgesini vererek kendisini tebrik etti.

Müdür Yardımcısı, Yrd. Doç. Dr. Nihat Kurt, Bölüm Başkanları ve Öğretim Elemanlarıtarafından Hendek Meslek Yüksekokulu Bölümlerinde Yüksek onur ve Onur belgesi almaya hak kazanan öğrencilere belgelerinin takdim edilmesi ile devam eden tören öğrencilere sunulan ikram ile son buldu.

Not : Haberimiz 25-02-2012 Cumartesi günü (Yarın) Sakarya Yenihaber gazetesinde çıkacaktır.İlçemiz Gazete Bayilerinden alabilirsiniz

MYO ÖĞRENCİLERİNE, ONUR VE YÜKSEK ONUR BELGESİ
Yazar: Mehmet KAVİS
Etiketler: Hendek Meslek Yüksek Okulu
Burada yazılan yorumlar yazan kişileri bağlar.Haber Hendek sitesi sorumlu değildir...

0 Yorum

"Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu siz yapın..."

Lütfen bilgilerinizi eksiksiz ve doğru giriniz:

Diğer EĞİTİM HABERLERİYAZARLAR


En Çok Okunan Haberler


Site İstatistiği
Aktif Ziyaretçi 100

 


Videolar
@ Copyright Haber Hendek Yazılım Ekibi
Her hakkı saklıdır.
Bu Site İzinsiz Kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Akkaya