BAŞKAN İNCİ’DEN, HENDEK 112’YE YENİ ADRES 
Bu haber 07 Mart 2013 Perşembe günü eklenmiştir. 3727 kez okunmuştur.

BAŞKAN İNCİ’DEN, HENDEK 112’YE YENİ ADRES

Sakarya İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Murat Alemdar, Hendek 112 Acil Servisin yeni yapılacak binası için yer tahsisinde bulunan,  Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’ye teşekkür  ziyaretinde bulundu.

 İl Sağlık Müdürü Uz.Dr.Murat Alemdar ,Müdür Yardımcısı Dr.Serdar Değirmenci ve Halk Sağlığı Hizmetleri Şube Müdürü İbrahim Bulduk,  Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi ziyaret etti. Ziyarette Hendek Sağlık Grup Başkanı Metin Polat’da hazır bulundu.

112 Acil,  İstasyon binasının merkezdeki trafik yoğunluğundan uzak, sabit bir binada hizmet verebilmesi için Hendek Belediyesi tarafından yeni arsa tahsisi yapıldı. Sakarya İl Sağlık Müdürü Uz.  Dr. Murat Alemdar, 112 Acil Sağlık İstasyonuna yapmış olduğu yer tahsisinden dolayı Başkan İnci’ye teşekkür ziyaretinde bulundu. 

 

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ve İl Sağlık Müdürü Uz.Dr.Murat Alemdar, Hendek 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu (ASHİ) ziyaret ettiler. Ziyaretleri sırasında personelden  çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

 

Hendek 112 yakında yeni yerinde

112 Acil,  İstasyon binasının merkezdeki trafik yoğunluğundan uzak, sabit bir binada hizmet verebilmesi için Hendek Belediyesi tarafından yeni arsa tahsisi yapıldı. Yeni yapılacak 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, otoban, E5 ve yapımı devam eden Hendek Devlet Hastanesi’ne yakın olmasıyla, olaylara daha hızlı bir şekilde müdahale edebilecek.  İl Sağlık Müdürlüğü bu konuda, 112 Acil Sağlık Hizmetleri binasının daha verimli ve daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi için,  daha önce Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi, ziyaret ederek   arsa temini konusunda talepte bulunmuştu. Başkan İnci, sağlık müdürlüğünün talebini değerlendirdi ve Hendek Belediyesi tarafından   Servetiye Caddesi üzerinde 112 Acil Servisine yeni bir arsa tahsis edildi.  

Yeni arsada incelemelerde bulunan İl Sağlık Müdürü Alemdar,  Başkan İnci’ye duyarlılığından dolayı teşekkür ederek, Hendek’te yeni yapılan Hendek Devlet Hastanesi’nin tamamlanması ile birlikte, Hendek’te sağlık adına önemli bir adım daha atılacağını söyledi.

Uludere, Bayraktepe gezildi

 Başkan İnci, İl Sağlık Müdürü Alemdar ve beraberindekilere Uludere Rekreasyon projesini ve  Bayraktepe’yi gezdirdi. Bayraktepe’deki yemek ikramının ardından Müdür Alemdar, Başkan İnci’ye Hendek’teki gelişmeleri görmekten mutlu olduğunu belirterek teşekkür etti. 

BAŞKAN İNCİ’DEN, HENDEK 112’YE YENİ ADRES
Yazar: Mehmet KAVİS
Etiketler: İl Sağlık Hendek Belediye Başkanı Ali İnci Bayraktepe Halk Sağlığı
Burada yazılan yorumlar yazan kişileri bağlar.Haber Hendek sitesi sorumlu değildir...

0 Yorum

"Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu siz yapın..."

Lütfen bilgilerinizi eksiksiz ve doğru giriniz:

Diğer SAĞLIK HABERLERİYAZARLAR


En Çok Okunan Haberler


Site İstatistiği
Aktif Ziyaretçi 125

 


Videolar
@ Copyright Haber Hendek Yazılım Ekibi
Her hakkı saklıdır.
Bu Site İzinsiz Kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Akkaya