ZİYA GÖKALP 72 MEZUNLARI MÜDÜR VE ÖĞRETMENLERİNİ UNUTMADILAR 
Bu haber 25 Kasım 2012 Pazar günü eklenmiştir. 1881 kez okunmuştur.

ZİYA GÖKALP 72 MEZUNLARI MÜDÜR VE ÖĞRETMENLERİNİ UNUTMADILAR

Hendek Ziya Gökalp İlköğretim okulu 1972 mezunlarından Eski okul müdürü ve öğretmenlerine sürpriz yaparak yemekte buluştular.

Öğretmenler günü nedeniyle Hendek Ziya Gökalp İlköğretim okulunda 1972 yılı mezunu olan 5/B sınıfı öğrencileri o dönemin Okul Müdürü Kamil Odabaş ve sınıf öğretmenleri Leyla Bağ,Meral Erdemli, Necati Emil, Kıymet Emil ve Cemalettin Ancak ile Mimoza restaurantta verdikleri yemekte bir araya geldiler.

Mimoza restaurantta verilen yemekte 1972 yılı Hendek Ziya Gökalp İlköğretim okulu 5/B sınıfı öğrencileri hem mezuniyetlerinin 40.yılını hemde o dönemin okul müdürü ve sınıf öğretmenleri ile birlikte iki mutluluğu bir arada yaşadılar.

Yemekte duygu dolu anlar yaşanırken Emekli Öğretmen ve eski Ziya Gökalp İlköğretim okulu Müdürü Kamil Odabaş çok duygulandığını ifade ederek “ Burada sizlerle olmaktan çok mutluyum.Sizlere bir aradayken 50 yıllık geçmiş film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti.Hepimizin öğretmenler gününü kutluyorum” dedi.

Eski ve emekli müdür Kamil Odabaş’ın o yıllarda öğretmenler ve öğrencileri ile yaşadığı anıları anlatması duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Yemekte Ayşe Demir “40.mezuniyet yılları ile birlikte Öğretmenler gününü eski öğretmenleri ile birlikte kutlamaktan dolayı mutlu olduğunu söyleyerek tüm öğretmenlerin  gününü kutluyorum” dedi.

Yemeğin ardından Öğrenciler tek tek Öğretmenlerine Çiçek takdim ederek çifte mutluluğu birlikte yaşadılar.

ZİYA GÖKALP 72 MEZUNLARI MÜDÜR VE ÖĞRETMENLERİNİ UNUTMADILAR
Yazar: Mehmet KAVİS
Etiketler:
Burada yazılan yorumlar yazan kişileri bağlar.Haber Hendek sitesi sorumlu değildir...

2 Yorum

SERCAN BAŞKAN -25 Kasım 2012 Pazar
SAYGI SEVGİ İLE KALIN ÖĞRETMENLERİM
şu tabloyu izlerken o kadar duygulandım ki, film şeridi gibi ilkokulum gözlerimin önünden geçtim... tabi ozaman dershanelerde vardı fakat öyle öğretmenlerimiz vardı ki dersaneye gerek yok tu . mesela MERAL ERDEMLİ. MESELA LEYLA BAĞ.NİLGÜN KANDİL. vi diğer öğretmenlerim. hepinizin ellerinden öpüyorum.ALLAH ım hepinize sağlık uzun ömürler nasip etsin. öğretmenler gününüz kutlu olsun...
Sedat ÇÖLOĞLU -27 Kasım 2012 Salı
Vekil Öğretmen
74 mezunlarının toplantısında olmayı ben de çok isterim. O dönemde, vekil öğretmenlik yaparak bir sınıfın mezuniyetine imza atmıştım. Bir dönem birlikte mesai yaptığım hocalarımızı bir kez daha hatırlamaktan mutlu oldum..

Lütfen bilgilerinizi eksiksiz ve doğru giriniz:

Diğer EĞİTİM HABERLERİYAZARLAR


En Çok Okunan Haberler


Site İstatistiği
Aktif Ziyaretçi 125

 


Videolar
@ Copyright Haber Hendek Yazılım Ekibi
Her hakkı saklıdır.
Bu Site İzinsiz Kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Akkaya